...Vykradení MO-S 11...

30. dubna 2011 v 19:17 | Babuna |  ...novinky na MO-S 11 ,,U posedu,,..
V předvelikonočním týdnu byla opět vykradena ,,jedenáctka,,. Lupiči zničili zámek a kryt na vstupních mřížích. Z nějakého neznámého důvodu vykopali schody ,, které již nikam nevedou,, (původně patrně vedli do výkopu objektu) a také revizní šachtu - nejspíš si mysleli, že se dá tam tudy dostat dovnitř - to, že věděli o umístění revizky značí, že se jednalo o částečně bunkry znalé jedince. :( :(

K případu byla přivolána PČR.

Pachatelé se uvnitř pohybovali poměrně dlouho - zacpali střílny, aby je nikdo neviděl. Probrali pořádně všechny bedny a krabičky. Nádobí dokonce vytáhli tak, že nic nerozbili. Celkově jsme přišli o petrolejky, zapalovače, sirky, pytel nábojů, velkou vojenskou bednu, hlavu Karla (plastovou lebku) prodlužovačky a patrně také o nářadí.

Jedná se již o několikáté vloupání. K nejhorším patří to při němž byl ukraden agregát, maketa kulometu a další věci. Vzhledem k tomu, že v okolí byly před rokem ukradeny i plastové cedule z naučné stezky a prodány na aukru, předpokládáme, že i ostatní věci jednoho dne skončí také tam. :(

Podle PČR bylo v okolí vykradeno vícero objektů - hájovny a hospodářské budovy. V nedávné době byl také vykraden objekt MO-S 5. Zde bylo ukradeno především nářadí. Styl vloupání do objektu byl nápadně podobný.

Případné další zájemce o ,, navštívení,, našeho muzea odkazuji na kontaktní údaje na některého z průvodců, který vás milerád provede. Objek je již elektronicky střežen.

Pokud jste v týdnu 18. - 22. 4. viděli kolem objektu podezdřelý pohyb kontaktujte mne prosím.Děkuji


Za tým MO-S 11 U posedu Babuna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama