...Dela a Bret se představují...

27. února 2012 v 18:14 | Babuna |  ...Dela a Bret...
Dela je mladá haflingská kobylka.


Je neuvěřitelně chytrá, učenlivá a ráda vymýšlí lotroviny. Poslední půl rok je postupně obsedána a připravována a strasti jezdeckého koně. Sedlo i jezdce přijímá bez problémů ikdyž jako správná ženská o ledasčem diskutuje Úžasný. Pracuje se s ní i se země a na pokyny reaguje velmi pozorně.

V poslední době jsme si všimli, že ji nesedí sedlo - tudíž jsme hledali vhodnou alternativu, což na kulatého haflinga byl docela oříšek, ale i tak jsme sedlo našli a rozdíl byl poznat ihned, ale o tom jak má sedět sedlo až v dalších příspěvcích. Delu si připravuje Dan, který se i sám učí jak správně sedět, dát pobídku a pokyn, vše samozdřejmě pod dozorem a také s Delou pracují ze země Smějící se.Bret, anglický plnokrevník, celým jménem More Than Breath.


Bretík je maldý koník stažený z dostihů. Pochází z Hřebčína Křenek. Startoval 4x z toho 1x zvítězil, 1x doběhl poslední, 1x v polovině pole a 1x byl zadžen. Je to moc hodný koník, mazlivý, trochu lechtivý a koukavý, ale moc šikovný.Úžasný Bretík se učí v klidu chodit, zkracovat a prodlužovat klus, zastavovat a v klidu cválat a hlavně chodit na kruhu a uvolnit se. Vše na volné otěži a v klidu.Oba koníci jsou ježdění westernově. Snažíme se o klidný a pozorný přístup bez zbytečného spěchu a stresových situacíSmějící se.

Babuna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama